از زندگی مشترکتان حراست کنید

از زندگی مشترکتان حراست کنید

شما فکر می‌کنید تمام خیانتکاران با هدف خیانت به همسرشان وارد رابطه‌ای دیگر شده‌اند؟
نه ابدا خیانت معمولاً از جایی شروع میشه که تصورش را هم نمی‌کنید از یک درد و دل ساده با همکارتان، دوست دوران مدرسه، همسر دوست صمیمی و ...
اول فکر می‌کنید چقدر خوب درکتان می‌کند، بعد فکر می‌کنید به عنوان یک انسان با او نزدیکی فکری دارید، به مرور دلتان می‌خواهد بیشتر با او صحبت کنید چون حرف‌های او روی شما تأثیر دیگری دارد و فقط وقتی با او صحبت می‌کنید برایتان همه چیز خوب است حتی گاهی هیچ گله و شکایتی از همسرتان ندارید ولی برای درد و دل با او از همسرتان شکایت می‌سازید.
(همسرم زشته، اصلاً نمی‌فهمه من چی میگم، من و درک نمی‌کنه و...) بعد یواش یواش دلتان می‌خواهد او را بیشتر ببینید و طولانی‌تر ببینید و بعد کم‌کم ذهنتان درگیر مقایسه او با همسرتان می‌شود و در بیشتر اوقات همسرتان در این مقایسه بازنده است.
همین باعث می‌شود روابطتان سرد و سردتر شود، چون شما کسی را دارید که با او درد و دل کنید و برایش ناز کنید دیگر حوصله همسرتان را نخواهید داشت و دیگر به آن راحتی که رابطه را آغاز کردید نمی‌توانید از آن خارج شوید.
خیانت مثل جانوری خزنده و بی‌صدا، بی دعوت وارد زندگی‌تان می‌شود و همه آن را به خطر می‌اندازد. مراقب مرزهایتان باشید، "این تصور واهی من با دیگران فرق دارم و در دام خیانت نمی‌افتم را دور بریزید" میلیون‌ها نفر با همین تصور اشتباه در همین دام افتاده‌اند...
/ 0 نظر / 29 بازدید